Haberler - FEVZİ ÖZBEY İLKOKULU

Haberler

GÜVENLİ İNTERNET TIRI OKULUMUZDA...

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun güvenli internet tırının bu seferki adresi Fevzi Özbey İlkokulu ve Ortaokulu oldu. Öğrencileri internet kullanımı konusunda bilinçlendirmek amacıyla yola çıkan tırda öğrencilerimiz keyifli dakikalar geçirdi. Okulumuz bahçesine park eden tır ile öğrenciler teknoloji dünyasının kapısını araladı. 

Devamı

24 Kasım Öğretmenler Günümüz kutlu olsun...

Nesillerin yetişmesinde büyük rol oynayan, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun! Bu günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm veli ve öğrencilerimize, Okul Aile Birliğimize teşekkürlerimizle...

Devamı

"OKULUMUZDA YAZAR VAR" ETKİNLİĞİMİZ

Okuma seferberliği kapsamında öğrencilerimiz "OKULUMUZDA YAZAR VAR"projemiz ile hem kitaplarla hemde yazarlarla buluşuyor..

Devamı

"Eğitimde Marshmallow Testi İle Yaratıcılık" 1.Sınıf Veli Etkinliğimiz

(Marshmallow Testi ) Yarışma gruplarına 20´şer spagetti çubuğu veriliyor, bolca bant ve ip veriliyor ve birer de marşmelov. Bu marşmelovları en yüksek noktada dengede tutabilecek yapıyı inşa etmeleri isteniyor. Hem grup çalışmasını, hemde yaratıcılıklarını destekleyen bu etkinliği okulumuz1/C sınıfı öğrencileriyle yaptık. Hem çok eğlendik hemde 60-80 cm arasında kuleleri dengede tutamanın başarısını yaşadık :)

Devamı

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA TÖRENİMİZ- UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz. Ruhu şad olsun.

Devamı

29 EKİM´İ ÇOŞKUYLA KUTLADIK

Cumhuriyetimizin 95. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun".

Devamı

ANKARA´NIN BAŞKENT OLUŞUNU KUTLADIK

Ankara´nın başkent oluşunun 95. yıl dönümünü düzenlediğimiz törene kutladık. Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlere teşekkürlerimizle...

Devamı

OKUL BAŞKANIMIZI SEÇTİK

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı demokrasi eğitimi kapsamında okul başkanımızı seçtik. Profesyonelce geçen seçim sürecine katkı sağlayan tüm adaylarımıza teşekkür eder, oylama sonucu Okul Başkanı seçilen 4/A sınıfı öğrencimiz DENİZ ÇAY´ı ve Başkan Yardımcısı seçilen 4/B sınıfı öğrencimiz ÇAĞAN TUNÇ´u tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Devamı

SATRANÇ ŞAMPİYONUMUZ

2-C Sınıfı öğrencimiz ÇAĞATAY ÖZENÇ, Özel Aşiyan Eğitim Kurumlarının Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlediği Satranç turnuvasında 2. olarak bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİMİZİ SEÇTİK

06/10/2018 Cumartesi günü yapılan Okul Aile Birliği Toplantısına katılan tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür eder, yeni Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimize çalışmalarında başarılar dileriz.

Devamı