Haberler

EMEKLİ OLAN ÖĞRETMENLERİMİZ VE MÜDÜREMİZE ŞEREF BELGELERİNİ VERDİK

Emekli olan Müdüremiz Gülümser ERDEM´e, Sosyal Bilgiler öğretmenimiz Mehmet SOLAKLI´ya ve sınıf öğretmenlerimiz Fisun KÜÇÜK´e Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet YILMAZ tarafından verilen Hizmet Şeref Belgelerini takdim ettik. Kendilerine tekrar hayırlı olmasını dileriz...

Devamı

BU SENE DE KAYAK İL BİRİNCİSİ OKULUMUZDAN

04-05 Ocak 2017 tarihlerinde Kayseri Erciyes Kayak Merkezinde yapılan okullar arası Kayak Ankara İl Birinciliği´nde okulumuz öğrencilerinden Belemir ERDEM Yıldız Kızlar Slalom ve Büyük Slalom kategorilerinde Ankara İli Birincisi olmuştur. Yarışmaya katılan diğer öğrecilerimiz de kendi kategorilerinde madalyalar almıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

OKULUMUZ TAICHI TAKIMI 1.

28 Aralık 2016 tarihinde Ankara´da yapılan Wushu´nun TAICHI 24 form dalında minik kızlarda 5/A sınıfından Aygül Şaşmaz Ankara birincisi, yine aynı sınıftan Defne Kaya ikinci, 4/A sınıfından Fatma Zehra Tokgönül de üçüncü olmuşlardır. Minik erkeklerde 2/A sınıfından Ali Yiğit Uysal Ankara birincisi, Eren Gökdemir ise ikinci olmuşlardır. Yıldız erkeklerde ise 7/B sınıfı öğrencimiz Ali Eren Gümüşay Nan Quan 32 ve Nan Gun 32 dallarında birinci olmuşlardır.Öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını dileriz.

Devamı

2016-2017 Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftasını Kutladık

Öğrencilerimizle tutumlu olmanın ve yerli malı kullanmanın önemine dikkat çekmek için etkinlik düzenledik. Emeği geçen tüm öğretmen, veli ve öğrencilerimize teşekkürlerimizle...

Devamı

MUTLU YILLAR

2017 yılının sɑğlık, mutluluk, bɑşɑrı getirmesi dilekleriyle yeni yılınız kutlu olsun.

Devamı

Günümüz Kutlu Olsun...

Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Egitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günümüz Kutlu Olsun. 

Devamı

TEOG HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURULAR

23-24 Kasım 2016 tarihlerinde 8. sınıf öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşecek TEOG Sınavı hakkında detaylı bilgi 

Devamı

YÜZME ŞAMPİYONLARIMIZ

12-13 KASIM 2016 tarihlerinde düzenlenen "10 Kasım Atatürk´ü Anma Minikler Yüzme Müsabakaları"nda okulumuz 3/A sınıfı öğrencisi İdil AKSAKDEMİR 50m Kelebek 2.si ve 50m Serbest 2.si,  2/C sınıfı öğrencisi Elina DOĞAN (8 yaş) 50m serbest 1.si ve 50m Kelebek 2.si,  4/B sınıfı öğrencisi Tan Dora KAYA Kurbağala da Ankara 2.si olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk. Her zaman yüreğimiz de yaşayacaksın.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ü aramızdan ayrılışının 78. yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

Devamı

SAYIN VELİLERİMİZİN DİKKATİNE

Sayın Velimiz,  Okulumuzdan Bilim ve Sanat Merkezine aday gösterilecek öğrenciler sınıf öğretmenlerimiz ve Rehberlik Servisi işbirliği ile belirlenecek ve size bilgi verilecektir. Bilim ve Sanat Merkezi ve öğrenci tanılama süreci hakkında bilgi edinmek için; Okulumuzda yapılacak olan bilgilendirme toplantısına katılabilirsiniz, https://orgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2016_10/11093901_bilim_ve_sanat_merkezleri__20162017_kilavuzu.pdf adresinden 2016-2017 Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama Kılavuzunu indirip-inceleyebilirsiniz, ykbilsem.meb.k12.tr   adresinden bilgi alabilirsiniz.                   Okulumuz Bilgilendirme toplantısı: 14 Kasım 2016 Pazartesi 12.30 (Alt kat Müzik Sınıfı)

Devamı