Haberler

ÇAYYOLU EĞİTİM KÜLTÜR FUARINA KATILDIK.

Çayyolu Bölgesi Ağaçlandırma Derneğinin yararına 18/05/2017 tarihinde Mesa Plaza da gerçekleştirilen "Çayyolu Eğitim Fuarı"na 3. sınıf öğrencilerimiz dans gösterileri ile renk kattı. 

Devamı

PUL MÜZESİ AÇILIŞINA KATILDIK

Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları kapsamında Ulus PTT Pul Müzesi sergi açılışına katıldık.

Devamı

HAZIRLIK A SINIFIMIZ CUMHURBAŞKANLIĞI KÖŞKÜNDE

Okulöncesi Hazılık A sınıfı öğrencilerimiz Cumhurbaşkanlığı Köşkünü ziyaret etti.

Devamı

ÖĞRENCİLERİMİZ YAPARAK-YAŞAYARAK ÖĞRENİYOR, KENDİ ÜRÜNLERİNİ YETİŞTİRİYOR...

Yaparak yaşayarak öğrenmenin çocuklar üzerindeki olumlu etkisini desteklemek amacıyla ilkokulumuzda her sınıfa bir bahçe yaptık. "Çocuk Dostu Okul Projesi" kapsamında öğrencilerimizi toprakla buluşturduk. Kendi sebze, meyvelerini dikmenin heyecanını paylaştık. 

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. 97. Yıl Kutlamamız

Tüm çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı kutluyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza armağanı olan bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını saygı, minnet ve şükranla anıyoruz. 

Devamı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Elif Reyyan Varank

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle okulumuz 4. sınıf öğrencisi Elif Reyyan VARANK Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı makamına oturdu.  Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Devamı

"ÇOCUK DOSTU ŞEHİR ANKARA" PROJEMİZ

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı itibariyle Ankara Çocuk Dostu Şehir Projesi çalışmaları, Çocuk Dostu Şehir Ankara Uygulamaları olarak yeni bir yapılanma ile devam etmektedir. Bu kapsamda okulumuz proje kapsamında Ankara İli Evren İlçesindeki EVREN İLKOKULU na yardımlarımızı gönderdik. Paylaşmanın- yardımlaşmanın mutluluğunu yaşadık.

Devamı

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günümüzün 102. yıldönümü şerefine okulumuzda anma töreni gerçekleştirildi.

Devamı

1. SINIFLAR MECLİSTE

Okulumuz 1/B sınıfı öğrencileri ile Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti. 

Devamı

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ MECLİSTE...

Okul Müdürümüz Hoşnaf YILDIRIM nın katılımıyla 2. Sınıf öğrencilerimiz, öğretmenleri İsmet KARA ile Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti. 

Devamı