Haberler - FEVZİ ÖZBEY İLKOKULU

Haberler

SAYIN VELİLERİMİZİN VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE-2. Dönem Başlangıç Ders Saati Planlaması

Milli Eğitim Bakanlığı´nın takviminde yer alan tarihlere göre 2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci kanaat dönemi 5 Şubat 2018 Pazartesi başlayacak, 8 Haziran 2018´de sona erecektir. Kurslarımız  iş takvimi gereği 5 Mart 2018 tarihinde başlayacağı için ilkokul ve ortaokul çıkış saatlaerinde uyum sağlanması gerektiğinden, ilkokul çocuk kulübü faaliyetleri 5 Mart 2018 tarihine kadar 1 saat olarak uygulanacaktır.  Ders saatlerimiz 9:00 başlangıç- 15:05 bitiş olarak planlanmıştır. 5 Mart 2018  tarihinden itibaren  yeniden 1.dönem uygulamasına geçilecektir. Velilerimize ve öğrencilerimize önemle duyurulur.

Devamı

2017-2018 1. Dönem karnelerini verdik..

2017-2018 eğitim öğretim yılı,18 Eylül 2017 Pazartesi başladı ve 8 Haziran 2018 Cuma günü sona erecek. İkinci kanaat dönemi ise 5 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacak.  Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize mutlu geçirecekleri bir sömestr tatili dileriz. 

Devamı

Cimnastikcimiz Nil İdil GÜNEL

Okulumuz 2/C öğrencisi Nil İdil GÜNEL Ritmik Cimnastik Kızlar B Küçük kategorisinde dereceye girerek bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

YENİ YIL MESAJI

 Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin 2018 yılını huzurla, sağlıkla ve başarıyla geçirmelerini temenni eder,  sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Devamı

FEVZİ ÖZBEY YARIŞIYOR

3 ALANDA PLANLANAN FARKLI YARIŞMALARLA ÖĞRENCİLERİMİZ YARIŞIYOR...

Devamı

KÜÇÜK ECZACILAR

Eczacı velimizin desteği ile anasınıfı ve 2. sınıf öğrencilerimiz hem ilaçlar hakkında bilgilendi, hem de el kremi yaparak mesleği tanıdı. Velimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

Atatürk´ün Ankara´ya gelişinin 98. yılı

Kurtuluş Savaşı´nın başlatılmasında, TBMM´nin kurulmasında ve Türk ordusunun hazırlanmasında önemli bir olay olan Atatürk´ün Ankara´ya gelişinin 98. yılı kutlandık.

Devamı

FUTBOL TAKIMIMIZIN BAŞARISI

Küçükler de ve Yıldızlar da karşılaşmaları kazandık. Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

İLKOKULUMUZDA ORYANTİRİNG ÇALIŞMALARI

Anasınıfından başlamak üzere ilkokul öğrencilerimiz için uygulamakta olduğumuz  Oryantiring (yönbul, orienteering) (harita yardımıyla yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan bir spor) derslerinde öğrencilerimizin harita okuma ve yön bulma becerilerini geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Devamı

SATRANÇ İL BİRİNCİMİZ

Ankara İl Seçmelerinde 3. olan okulumuz 1/C sınıfı öğrencisi Çağatay ÖZENÇ Ankara İl Yarışlarında 2. olmuştur. Türkiye şampiyonasının yarıyıl tatili Antalya yarışlarına katılacak olan öğrencimize başarılar dileriz.

Devamı